DODACÍ LHŮTA SE MŮŽE LIŠIT OD LHŮTY UVEDENÉ ZEJMÉNA U PŘÍSLUŠENSTVÍ Z DŮVODU DELŠÍCH DODACÍCH LHŮT NA STRANĚ VÝROBCE V SOUVISLOSTI S COVID-19

Zbirovia

Webová stránka značky: Zbirovia

ZBIROVIA, a.s. je rozsahem svého výrobního programu, představujícím více než 100 typů výrobků, jež jsou vyráběny ve 300 typorozměrech, největším a v mnohém sortimentu v současnosti i jediným výrobcem ručního řemeslnického nářadí v České republice. Široký sortiment ručního řemeslnického nářadí – kleští, kladiv, hasáků a sekáčů je ve ZBIROVIA, a.s. vyráběn již více než 155 let. Počátky dnešní ZBIROVIA, a.s. sahají do roku 1860, kdy byla na místě dnešního závodu založena dílna na výrobu hřebíků a cvočků. Již v roce 1880 je to malý, ale dobře zavedený závod, vyrábějící pod vedením svého majitele pana Jana Kleknera, zetě zakladatele závodu pana Václava Kreisingera, kleště, kladiva a lehčí palice. Od roku 1891 o výrobky z tohoto závodu projevují zájem i zákazníci z Vídně, Uher, Polska a Itálie. Proto byl závod neustále rozšiřován a po první světové válce bylo v závodě zaměstnáno více než 100 zaměstnanců. Strojový park se postupně modernizoval a výroba se rozšiřovala.

V roce 1929 přišel závod do konkurzu, v dražbě byl věřiteli prodán panu Ottu Tausigovi a v obchodním rejstříku se poprvé objevil dnes všeobecně známý název ZBIROVIA Zbiroh a nová ochranná známka „Z“ v traverze, kterou ZBIROVIA, a.s. používá dodnes. Pod touto značkou začala firma ZBIROVIA vyvážet své výrobky do mnoha států světa včetně Ameriky, Afriky i Austrálie.

V současné době je mimo výrobu řemeslnického nářadí ve výrobním programu ZBIROVIA, a.s. výroba výkovků, lakování práškovou barvou, vstřikování plastů, výroba fólií pro vakuové tváření, truhlářské, klempířské a zámečnické práce, konstrukce a výroba zápustek včetně tepelného zpracování. Hlavním cílem nového vedení společnosti je uspět v konkurenci rozvíjením výrobkových inovací, cenovou politikou a zvýšenou kvalitou nabízeného zboží.

Žádné produkty značky Zbirovia nebyly nalezeny...