DODACÍ LHŮTA SE MŮŽE LIŠIT OD LHŮTY UVEDENÉ ZEJMÉNA U PŘÍSLUŠENSTVÍ Z DŮVODU DELŠÍCH DODACÍCH LHŮT NA STRANĚ VÝROBCE V SOUVISLOSTI S COVID-19

OREGON

Webová stránka značky: OREGON

Blount International, Inc. je světovým výrobcem a prodejcem náhradních dílů, vybavení a příslušenství pro lesnictví, trávník a zahradu; farma, ranč a zemědělství; a trhy řezání a dokončování betonu. Společnost Blount prodává své výrobky ve více než 110 zemích po celém světě.
Jako lídr v oblasti inovací a kvality vyrábí Blount pilové řetězy, tyče a řetězová kola, která jsou dobře respektována v řetězových pilách a lesnictví a příslušenství a součástkách pro venkovní vybavení pro zahradní a krajinářský průmysl. Blount je ve skutečnosti lídrem na trhu ve výrobě řetězových a vodicích lišt pro řetězové pily. Blount tyto produkty nabízí pod značkami OREGON®, Carlton® a KOX.
Blount je také předním výrobcem vysoce kvalitních příslušenství a nářadí, štípačů kulatiny a dalších produktů souvisejících se zemědělstvím a také distributorem náhradních dílů. Výrobky mají pověst trvanlivosti a spolehlivosti a jsou prodávány pod obchodními názvy Woods®, Speeco®, Alitec®, Central Fabricators®, Gannon®, Wain-Roy® a WoodsCare ™.

1 položek celkem
Pilový řetěz
od 236,36 Kč bez DPH
od 286 Kč

Všechny pilové řetězy HiKoki jsou vyrobeny ze speciální legované oceli. Tato speciálně upravená ocel dodává řetězu houževnatost a odolnost vůči oděru. Všechny břity...

Kód: 2253/10-2

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem