DODACÍ LHŮTA SE MŮŽE LIŠIT OD LHŮTY UVEDENÉ ZEJMÉNA U PŘÍSLUŠENSTVÍ Z DŮVODU DELŠÍCH DODACÍCH LHŮT NA STRANĚ VÝROBCE V SOUVISLOSTI S COVID-19

Vrtáky na kov

3 položek celkem
Vrták na kov PROLINE
od 39,67 Kč bez DPH
od 48 Kč

Špičkový univerzální vrták pro profesionální použití. Vysokokapacitní vrták vyrobený z velmi kvalitní vysokorychlostní oceli, která zajišťuje přesný chod nástroje. Vhodný pro...

Kód: 934/4-1
Vrták do kovu HSS-G DIN 338, 1/4” šestihranná stopka Hitachi HiKoki Kód: 1872/3-0
HSS G Multipack
od 238,84 Kč bez DPH
od 289 Kč
Kód: 2792/1-0

Hitachi vrtáky na kov nabízejí profesionálnímu uživateli vysokou kvalitu a životnost. Ke  splnění těchto požadavků se pro vrtáky používají pouze nejlepší suroviny v  průběžně kontrolovaném a  certifikovaném výrobním procesu. Optimalizovala se i geometrie vrtáku za účelem dosažení nejvyšší kvality při dokončovaní vrtané díry, rychlosti vrtání a životnosti.
Během výrobního procesu Hitachi vrtáku na  kov se dodržují standardy nejvyšší kvality. Pracovní prostředí je v souladu se standardem ISO 9001:2000. Výrobní prostory rovněž splňují vysoké standardy firmy Hitachi. Výrobní proces je rovněž v souladu se standardy pro životní prostředí ISO 14000.
Hitachi vrtáky jsou řádně odzkoušeny v extrémně náročných podmínkách s cílem zajistit jejich kvalitu a  funkčnost. Tato měření zajistí, že Hitachi vrtáky na kov patří mezi nejúčinnější na trhu, dokonce i v těch nejdrsnějších podmínkách.


HITACHI VRTÁKY NA KOV HSS-G / HSS-CO DIN 338

Broušené vrtáky na  kov mají vrcholový úhel 135°.
Úhel drážky je 30°, který zajišťuje dobrý odtah třísek.
Broušené vrtáky na  kov jsou vybaveny broušeným dělicím bodem podle DIN 1412. Předvrtání nebo centrování již není nutné. Zjednodušené vrtání zkracuje dobu vrtání, prodlužuje trvanlivost vrtáku a  snižuje náklady na celý proces vrtání.
Vrtáky byly podrobeny speciálnímu procesu tvrzení, v průběhu kterého dřík získal menší tvrdost a lepší uchycení v čelistech sklíčidla.

VRTÁK NA KOV HSS-CO DIN 338

Zvláště vhodný pro vrtání tvrdých materiálů jako je nerezová ocel.
HSS-Co vrtáky obsahují 5 % kobaltu.
HSS-Co vrtáky jsou zejména vhodné pro časté uživatele, kteří požadují delší životnost a musí pracovat s tvrdšími materiály.